अदालतले अभिनेता देवानन्दलाई कालो कोट लाउन किन लायो प्रतिबन्ध ?


काठमाडौँ, छ दशकसम्म बलिउडका फिल्ममा राज गरेका देवानन्द जस्ता अभिनेता आजसम्म देख्न नपाइएको अनुभव मानिसहरुले सुनाउने गर्छन्। किनकी उनी आफ्नो जमानाका निकै चरुचित कलाकार थिए।

उनको जादू सबैका माझमा छाएकाले उनका पछाडि केटीहरू मरिहत्ते गर्थे। देवानन्दलाई एक चोटि देख्नका लागि केटीहरू मरिहत्ते गर्थे। बलिवुडका सदाबहार कलाकार देवानन्दको कालो कोटले उनलाई नै समस्यामा पारेको थियो। उनी आफ्ना जमानाका फैशन आइकन थिए, त्यही कारणले धेरै मानिसहरूले उनलाई फलो गर्ने गर्दथे।

केटीहरू देवानन्दको एक झलक देख्नका लागि छतबाट हामफाल्ने गर्दथे । देवानन्दको फिल्म ‘काला पानी’ सुपरहिट भएपछि उनको व्हाइट शर्ट र ब्लैक कोट को लुक धेरै लोकप्रिय भयो। व्हाइट शर्ट र ब्लैक कोट मा उनी धेरै नै हैन्डसम देखिन लागे, जसका कारण केटीहरू उनीप्रती पागल नै भैहाल्ने गर्थे। व्हाइट शर्ट र ब्लैक कोटले उनलाई समस्यामा नै पारि दियो । यही कारणले देवानंदलाई व्हाइट शर्ट र ब्लैक कोट को लुक अदालतले प्रतिबंध लगाएको थियो । बताइएको छ कि, उनले कालो कोट र त्यसलाई पहिरने अंदाज़ असाध्यै खास थियो र उनको यो झलक देख्नका लागि धेरै केटीहरू ले सुसाइड गर्ने प्रयास पनि गरे।

Leave a Reply

Your email address will not be published.